Život

AMIA 0.1

31. srpna 2014 v 19:45 | Denisa Vargová - 17 let
Konečně je to tady! Pro některé čtenáře, kteří můj blog navštěvují pravidelně, je zde jistě dlouho očekávaný článek a pro ty, kteří jsou zde poprvé nebo zde zavítali jen párkrát, je tady úplná novinka. Po skoro dvou měsících vám zde přináším první a jedinečný díl našeho nového projektu AMIA, který jsme se rozhodli udělat právě pro vás s mou kamarádkou IvetPavlic. Pokud nevíte, o co se jedná, tak na osvěžení paměti stačí kliknout ZDE.

Malou novinkou pro mé čtenáře se teď jistojistě stane to, že od dnešního dne se budou na mém blogu vyskytovat čím dál tím častěji videa. Právě s Ivetkou jsme jich několik natočily a já bych ráda v YouTube pokračovala i sama. Budu se tedy snažit zhruba jednou za měsíc nějaké to video udělat ať už by se jednalo o Haul, Vlog, Challenge nebo třeba Beauty (ale to spíše výjimečně). Nebudu vás tedy již zdržovat a tady máte celé video. Samozřejmě budeme rády za palec nahoru a nějaký ten komentář (nejlépe pozitivní). Takže jdeme na to!

vážně se hrozně omlouvám, že se tam tlemím, jako největší exot, ale nemohla jsem si pomoct

Life 0.3

24. července 2014 v 12:58 | Denisa Vargová - 16 let
Nadpis článku sice moc nevypovídá o tom, o co se v tomto krátkém textu bude jednat, ale nemám sebemenší tušení do jaké rubriky, bych právě takovýto článek měla zařadit. Jedná se o jistý projekt, o kterém bych vás jen krátce chtěla informovat.

Jistě jste si mohli všichni všimnout, že do menu přibyla jistá ikonka, která se týká nového projektu 2014 na skvělém blogu od jedné úžasné slečny. Tento projekt má za úkol dohromady spojit několik lidí z různých koutů České republiky a jakýmsi způsobem najít nové známosti a utmelit nová přátelství.

Miluju projekty, ve kterých se společně s ostatními blogerkami a blogery z České republiky můžu bavit o milionech věcí a nikdo mě za ně neodsoudí. Všechno je to prostě jen o tom, abychom se seznámili a jakýmsi způsobem si užívali tu naši společnou éru, ve které momentálně všichni žijeme.

Proto bych všechny z vás, kteří milují blogování a jsou pro všechny tyto akce, prosím, abyste se právě do toho projektu zapojili. Těším se, že spolu budeme moci navázat kontakt a společně si nádherně popovídat a vyměnit názory.

Life 0.2

16. července 2014 v 15:30 | Denisa Vargová - 16 let
Dnes je to nádherných devět dní od té doby, co jsem završila své sedmnácté narozeniny. Každý správný teenager miluje, když si může udělat svou dokonalou oslavu narozenin, ale u mě to tak od předminulého roku není. Na přípravě jsem si tehdy dala dost záležet a nakonec to nedopadlo ani z poloviny tak, jak bych si představovala. Od té doby slavím narozeniny s každým z mých přátel zvlášť, ať mám prostor si s nimi se všemi popovídat o samotě.

Letos jsem narozeniny zatím oslavila jen s rodiči a přítelem, ale i tak to stálo za to. Dárků jsem moc nedostala, ale musím říct, že jsem s nimi spokojená více než kdy jindy a absolutně si nestěžuju, protože tak drahé dárky jako jsem dostala letos, jsem snad nedostala ještě nikdy v životě.

Hrozně moc těžko se to všechno posuzuje, ale největším dárkem pro mě byl asi lístek od tatínka na festival Colours of Ostrava, na který jdu letos úplně poprvé. Jsem poněkud zvědavá, jak všechno bude probíhat, ale jsem i šíleně zklamaná a hned vám objasním proč. Nejspíše zklamu i některé z vás, ale věřte mi, že mě to nenaštvalo o nic méně. Na celém tomto festivalu se nesmí fotit profesionálními a poloprofesionálními fotoaparáty, takže můj Nikon zůstane ležet pěkně doma. Pokusím se alespoň vzít si s sebou svůj Lumix a nafotit něco na něj, ale při vystoupeních hlavních zpěváků se dle všeho nesmí fotit vůbec. Každopádně zpět k mým dárkům. Dalším hodně očekávaným dárkem byly hodinky, které mi koupila maminka. Šíleně dlouhou dobu jsem si nějaké zlaté hodinky přála, a když jsem asi po třech měsících vybírání narazila tady na tyto, tak má volba byla jasná. A poslední dva dárky byly ty od přítele. Jedná se o úplně ultramegamoc boží tričko s ananasy, které jsme společně vybrali v obchodě s názvem Sinsay a dále o náramek, který má na sobě nápis princezna. Přítel mi před dvěma lety, kdy byl do mě zamilovaný, koupil úplně stejný náramek se slovy, miluji tě, ale ten se bohužel už vytahal, a proto ho mám na své poličce. Náramek jsme ale vybírali společně a jsem strašně moc ráda, že u sebe můžu pořád nosit něco, co mi jej bude připomínat. Nebudu vás již zdržovat a přidávám vám zde fotografie.

Life 0.1

16. září 2013 v 20:44 | Denisa Vargová - 16 let
Tak a je to tady. Je tady opět další z mých vztahů a já už pevně věřím, že bude posledním. Teď bych vám tady ráda převyprávěla příběh, který se mi stal jednoho krásného květnového večera. Člověk by nevěřil, jak se z něčeho tak prachobyčejného může vylíhnout něco tak kouzelného. Pro některé lidi požitek, pro některé ztráta času, ale tady to je.


Byl 1. Květen a ve vesnici, která každoročně pořádá můj tábor, se konala akce, která nesla název Májka. Většinou na tyto akce jezdím se svým nyní již bývalým kamarádem Jakubem a tehdy tomu nebylo jinak. Dorazili jsme na místo okolo 4 hodin odpoledne a šli si sednout do hospody. Po několika hodinách už tam byla parta zhruba 4 lidí v mém věku a zbytek dospělých, takže jsme se rozhodli sejít dolů z kopce na samotnou akci. První koho jsem tam potkala, byl můj kamarád Richard, se kterým jsme si tehdy sice moc nerozuměli, ale v tu danou chvíli jsme se začali bavit, protože mi dlužil peníze za to, jak jsme byli spolu na pouti. No a v tu chvíli, kdy mi ty peníze vracel, se stalo něco, čemu do této vteřiny nemůžu uvěřit. Změnilo mi to od základů celý můj život a nyní mě to činí tou nejšťastnější osobu na světě. Poznala jsem totiž chlapce, který si nyní říká můj přítel, a do kterého jsem se před rokem a půl zamilovala. Začali jsme se bavit a poznávat se a všechno okolo mě, jako by na ty chvíle, kdy jsem byla s ním, zmizelo. Vnímala jsem jeho vůni, pohledy, objetí a všechno co se toho týče. K večeru jsme posedávali u ohně společně s Richardem a mým panem dokonalým (Michal) a povídali si snad úplně o všem. Za ten večer jsem se stihla vůbec poprvé zamilovat a bylo mi jasné, že tenhle klučina nezůstane jen mým nejlepším kamarádem. Za celý ten rok jsem měla řadu jiných chlapců, ale v hloubi duše mi stejně stále něco napovídalo, že zůstane právě s ním. Stalo se. Po roce a půl, kdy na mě můj princ na bílém koni čekal, jsme opět spolu a já nemůžu být spokojenější. Tímto článkem bych mu chtěla říct, že ho nesmírně moc miluju a že se jej nikdy nevzdám. Doufám totiž, že z jeho strany je to stejné. MILUJU TĚ!

Spolupráce 0.1

4. ledna 2013 v 22:02 | Denisa Vargová - 15 let
Před vánočními prázdninami jsem psala do nakladatelství FRAGMENT krátký e-mail, jestli by nechtěli navázat vzájemnou spolupráci. Po vánočních svátcích se mi konečně ozvali a odpověď zněla ANO. Takže se do cca 2 měsíců můžete těšit na recenzi na knihu Hunger Games - Aréna smrti, kterou si přečtu hned, jak dorazí na poštu. Nedávno jsem dočetla Ženu v černém a nemám co číst. Došly mi knihy. Mám tady jen Ghostgirl, která je už dle mého vkusu moc proteenagery a tak se mi nechce na ni tu recenzi psát. A co dále se nachází v mé knihovně? Poměrně nic. Jen samé dětské knihy, které jsou moc hezké a nechtějí se mi vyhazovat. No takže asi tak. Spolupráce s blogem modanasbavi již netrvá, ale já se budu snažit stále dále rozvíjet své projekty proto, aby se vám zde na blogu líbilo a bylo to zde, jak se říká, podle vašeho gusta.

 
 

Reklama