Videa

Project 0.1 - AMIA

6. července 2014 v 16:08 | Denisa Vargová - 16 let

Po dlouhém dni zdravím všechny, kteří právě zavítali na můj blog. Dnešním článkem bych vám ráda představila nový projekt, který nese ve zkratce název AMIA = Ask Me I´ll answer. Tento projekt vznikl ve spolupráci s jednou z mých nejlepších kamarádek Ivet a bude sloužit k tomu, abyste nás poznali i z jiného úhlu pohledu než přes pouhé články.

Myslím, že každý z vás již určitě uhádl, že se bude jednat o jakási videa, která budeme s Ivet točit. Může se zdát, že vzhledem k okolnosti, že od sebe bydlíme asi 300 km, tak je to z praktického hlediska naprosto nemožné, ale pokud máte chuť (a tu my rozhodně máme), tak jde všechno.

Obrovskou roli v tomto projektu budete samozřejmě hrát i vy. Je čistě na vás, kolik videí pro vás s Ivet připravíme, protože budeme odpovídat na vaše otázky. Nebude se však jednat o normální dotazy, na které se většinou vašich oblíbených blogerů a blogerek ptáte. Tento projekt bude o takzvaných "VS. OTÁZKÁCH" (například léto vs. zima), které nám budete psát pod tento článek do komentářů, a naším úkolem bude, abychom řekly pouze jednu z možností a zdůvodnily, proč jsme si vybraly právě takto.

Tato videa by měla vycházet zhruba jednou týdně nebo jednou za dva týdny podle toho, jak se s Ivet zrovna domluvíme, a přesné datum ukončení zatím není stanoveno. Budeme se samozřejmě snažit všechno pečlivě promýšlet a udělat tento projekt tak zajímavým, jak jen to půjde. Našim úkolem bude, abychom na vaše "VS. OTÁZKY" odpověděly tak, abyste měli jakousi představu o tom, jaké jsme i ve skutečném životě a jedním z našich úkolů bude také to, abychom vás rozesmály. Důležité totiž je, abyste se na svět nemračili, ale smáli!

Video 0.3

1. července 2014 v 18:17 | Denisa Vargová - 16 let

Přepis videa (v případě, že nesnesete pohled na mě): Ahoj, zdravím všechny návštěvníky mého blogu. Já bych vás tímto videem chtěla moc srdečně pozvat na můj internetový profil na stránce VOTOCVOHOZ.CZ. Na této stránce můžete najít plno oblečení, nejenom na mém profilu, ale i na ostatních. A právě na mém profilu prodávám některé věci po mně i po mojí mamce. Prodáváme je ne z toho důvodu, že by byly jakýmsi způsobem poškozené, ale z toho důvodu, že už nám třeba nesedí střih, nebo se nám nelíbí barva a u nás ve skříni tak zabírají jenom zbytečně mnoho místa. Takže pevně věřím, že si na této stránce vyberete odkaz na ni najdete tady po videem, nebo v článku a pokud byste měli jakýkoliv dotaz, můžete mi napsat na můj e-mail denisa.vargova07@gmail.com, anebo mi napište přímo na stránce VOTOCVOHOZ.CZ do zpráv. Doufám, že si něco zakoupíte a naše věci budou mít nějakého nového majitele, který je využije mnohem více než my. Takže se mějte moc pěkně, ahoj a užívejte si prázdnin.

Odkaz na můj profil na této stránce můžete nalézt již v přepisu videa, ale pro ty z vás, kteří si pouze pouštěli video, tak link naleznete zde: http://www.votocvohoz.cz/uzivatele/391081-denisavargova

Video 0.2

7. ledna 2014 v 16:04 | Denisa Vargová - 16 let
Tak a je to tady - po několikatýdenním čekání jste se konečně dočkali vyhodnocení soutěže o knihu, kterou zašle jednomu z vás nakladatelství Fragment až domů. Počátky videa jsem opět natáčela snad dvacetkrát, a jak už jsem psala k minulému článku s videem, tak vypadám naprosto hrozně. Včera okolo 23:00 jsem zaslala výherkyni e-mail a potřebovala bych, aby se nejpozději do středeční zhruba dvanácté hodiny ozvala, protože vážně nemůžu moc dlouho čekat. V případě, že mi nedojde odpověď, tak zasílám knihu druhé výherkyni. Doufám, že se vám soutěž líbila, a že se příště zúčastníte znova. Dále bych byla ráda, kdybyste se podívali do nabídky Fragmentu a napsali mi do komentářů, o jakou knihu byste chtěli soutěžit příště. Teď už vás nechám sledovat video a velice gratuluji výherkyni :).

Video 0.1

5. ledna 2014 v 19:43 | Denisa Vargová - 16 let
Zdravím všechny čtenáře mého blogu. Dnešním dnem jsem se rozhodla, že udělám malinkou změnu a nahraju pro vás video. Příští týden se můžete těšit také na jedno z videí. Bude se týkat losování výherce Giweawaye takže doufám, že jej nebudu muset natáčet opět na 20 pokusů, protože už se mi potom plantá jazyk a nejsem schopná ze sebe nic vypravit. Všechny důležité informace naleznete ve videu, takže by bylo docela k věci, abyste se na něj podívali. Jo a jinak nesmírně hodně opakuju slovo každopádně, tak si toho nevšímejte. A vypadám děsně ._.

 
 

Reklama