Info 0.3

28. srpna 2014 v 21:58 | Denisa Vargová - 17 let

Po neskutečně dlouhém měsíci prázdnin jsem opět tady. Chtěla bych vás všechny srdečně přivítat u mého nového článku, který bude čistě informativní a především omluvný. Je to sice opět už nějaký ten pátek, co zde na blogu nic nepřibylo, ale objasnění je řekněme jasné. Byly prázdniny a člověk si chtěl užívat. Měsíc srpen jsem měla šíleně nabitý a na blog mi prostě a jednoduše nezbyl čas. Velkou omluvu dlužím všem svým čtenářům.

Každopádně bych vám tedy chtěla objasnit všechny důvody toho, proč jsem na blog neměla vůbec čas. Když jsem před svou dovolenou psala v červenci článek o tom, jak to bude, tak jsem netušila, že nezbude žádný čas. Na přelomu července a srpna jsem totiž byla posledních pár dní s přítelem před dovolenou. On jel potom pracovat a já odjížděla do Chorvatska, takže se vše zkomplikovalo. Myslela jsem, že se totiž uvidíme až po dovolené a nakonec nám to vyšlo ještě před ní, takže jsem neměla možnost přidat nic. Na dovolené v Chorvatsku jsem byla deset dní a i přes to, že jsme měli wifi připojení, tak jsem si tu dovolenou chtěla užít, jak se patří, a proto jsem nic nepřidala. Hned po dovolené za mnou přijel přítel, který tady byl necelý týden a ve čtvrtek 21. se mnou vstával brzy ráno, aby mě mohl doprovodit na vlak, protože jsem mířila za svou nejlepší kamarádkou do Brtnice. Vrátila jsem se předevčírem a musím říct, že už jsem se těšila, až na blog něco přidám. Dnes jsem se tedy odhodlala, že vám zde napíšu, proč jsem byla neaktivní.

No a taky by vás asi zajímalo, jak to bude přes školní rok. Náš rozvrh hodin se letos docela povedl, až na úterní vyučování do čtyř hodin mi vyhovuje. Každopádně vám přesně nemůžu říct, jak to bude. Budu se však snažit už ode dneška přidávat články ob den nebo ob dva. Bude samozřejmě záležet na tom, jak vše bude probíhat ve škole (máme naplánovány už dvě písemky a to školní rok ještě ani nezačal) a do toho nám přibyly taneční, takže jsem musela dnes kupovat ještě boty. Tento školní rok bude tedy hodně nabitý a já doufám, že nevypadnu z toho přidávání. Doufám tedy, že se na články budete těšit, protože mám předpřipravená nějaká videa, dále spoustu fotek a možné se ocitne i nějaká ta recenze a DIY. Mějte se tedy zatím moc hezky a já pevně věřím, že se vám mé články budou opět líbit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy0077 (lucy0077blog.cz) - Fashion blog Lucy0077 (lucy0077blog.cz) - Fashion blog | Web | 31. srpna 2014 v 13:25 | Reagovat

vítej zpět no jako doufám že teda přidávat budeš a nezrušíš blog :) těším na články

2 Luci Luci | E-mail | Web | 6. září 2014 v 22:23 | Reagovat

těším se na články, snad brzy něco nového přibude :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama