Srpen 2014

AMIA 0.1

31. srpna 2014 v 19:45 | Denisa Vargová - 17 let |  Život
Konečně je to tady! Pro některé čtenáře, kteří můj blog navštěvují pravidelně, je zde jistě dlouho očekávaný článek a pro ty, kteří jsou zde poprvé nebo zde zavítali jen párkrát, je tady úplná novinka. Po skoro dvou měsících vám zde přináším první a jedinečný díl našeho nového projektu AMIA, který jsme se rozhodli udělat právě pro vás s mou kamarádkou IvetPavlic. Pokud nevíte, o co se jedná, tak na osvěžení paměti stačí kliknout ZDE.

Malou novinkou pro mé čtenáře se teď jistojistě stane to, že od dnešního dne se budou na mém blogu vyskytovat čím dál tím častěji videa. Právě s Ivetkou jsme jich několik natočily a já bych ráda v YouTube pokračovala i sama. Budu se tedy snažit zhruba jednou za měsíc nějaké to video udělat ať už by se jednalo o Haul, Vlog, Challenge nebo třeba Beauty (ale to spíše výjimečně). Nebudu vás tedy již zdržovat a tady máte celé video. Samozřejmě budeme rády za palec nahoru a nějaký ten komentář (nejlépe pozitivní). Takže jdeme na to!

vážně se hrozně omlouvám, že se tam tlemím, jako největší exot, ale nemohla jsem si pomoct

Info 0.3

28. srpna 2014 v 21:58 | Denisa Vargová - 17 let

Po neskutečně dlouhém měsíci prázdnin jsem opět tady. Chtěla bych vás všechny srdečně přivítat u mého nového článku, který bude čistě informativní a především omluvný. Je to sice opět už nějaký ten pátek, co zde na blogu nic nepřibylo, ale objasnění je řekněme jasné. Byly prázdniny a člověk si chtěl užívat. Měsíc srpen jsem měla šíleně nabitý a na blog mi prostě a jednoduše nezbyl čas. Velkou omluvu dlužím všem svým čtenářům.

Každopádně bych vám tedy chtěla objasnit všechny důvody toho, proč jsem na blog neměla vůbec čas. Když jsem před svou dovolenou psala v červenci článek o tom, jak to bude, tak jsem netušila, že nezbude žádný čas. Na přelomu července a srpna jsem totiž byla posledních pár dní s přítelem před dovolenou. On jel potom pracovat a já odjížděla do Chorvatska, takže se vše zkomplikovalo. Myslela jsem, že se totiž uvidíme až po dovolené a nakonec nám to vyšlo ještě před ní, takže jsem neměla možnost přidat nic. Na dovolené v Chorvatsku jsem byla deset dní a i přes to, že jsme měli wifi připojení, tak jsem si tu dovolenou chtěla užít, jak se patří, a proto jsem nic nepřidala. Hned po dovolené za mnou přijel přítel, který tady byl necelý týden a ve čtvrtek 21. se mnou vstával brzy ráno, aby mě mohl doprovodit na vlak, protože jsem mířila za svou nejlepší kamarádkou do Brtnice. Vrátila jsem se předevčírem a musím říct, že už jsem se těšila, až na blog něco přidám. Dnes jsem se tedy odhodlala, že vám zde napíšu, proč jsem byla neaktivní.

No a taky by vás asi zajímalo, jak to bude přes školní rok. Náš rozvrh hodin se letos docela povedl, až na úterní vyučování do čtyř hodin mi vyhovuje. Každopádně vám přesně nemůžu říct, jak to bude. Budu se však snažit už ode dneška přidávat články ob den nebo ob dva. Bude samozřejmě záležet na tom, jak vše bude probíhat ve škole (máme naplánovány už dvě písemky a to školní rok ještě ani nezačal) a do toho nám přibyly taneční, takže jsem musela dnes kupovat ještě boty. Tento školní rok bude tedy hodně nabitý a já doufám, že nevypadnu z toho přidávání. Doufám tedy, že se na články budete těšit, protože mám předpřipravená nějaká videa, dále spoustu fotek a možné se ocitne i nějaká ta recenze a DIY. Mějte se tedy zatím moc hezky a já pevně věřím, že se vám mé články budou opět líbit.