Březen 2014

Photo 0.1

6. března 2014 v 15:58 | Denisa Vargová - 16 let |  Fotografie
Po dlouhé pauze se vám opět hlásím zpět. Můj týdenní pobyt v Alpách mě poněkud vychýlil z mého denního režimu, a proto jsem se musela opět akumulovat zpět do normálního stavu. Tu dlouhou chvíli, co jsem byla mimo celý počítačový a internetový život, jsem hodně přemýšlela o životě. Uvažování o smrti lidí, pomáhání lidem z jejich problémů a hledání nových přátel, mi poněkud zabránilo v tom, abych se vrátila plnohodnotně na blog a něco zde přidala. Myslím, že nyní jsem se však opět vrátila do normálu a vše by mělo fungovat tak jak má alespoň po dobu týdne a půl.

Vím také, že jsem vám již několikrát slibovala fotografie z několika dní. Na ty se můžete těšit samozřejmě v brzké době a budu se snažit, aby se všem líbily. Jako první jsem si pro vás připravila článek s fotografiemi z Alp, kde jsem trávila svůj týden bez všeho. Ve středisku Nassfeld jsme neměli žádné wifi připojení, takže jsme byla šťastná, když jsem jej našla alespoň na svahu a dala jsem tak vědět domů.

Můj týden probíhal stále stejně. Každý den jsme se vydávali na svah a téměř 7 hodin jsme lyžovali. Po pravdě lyžování v Alpách si nemůžu vynachválit, protože to, co jsem tam zažila, se nedá porovnat s lyžováním v českých Beskydech. Perfektní týden se spoustou sněhu, ale i toho špatného. Poslední den mi však bylo zle, a proto se skupinka asi osmnácti lidí vydala na krátkou procházku, ze které pochází právě tyto fotografie. Je jen na vás, jak se do těchto fotografií vžijete, protože každá z těch fotografií má jakýsi smysl, který každý chápe jen tak, jak jej chápat chce a potřebuje.

(malá ukázka - více fotografií v celém článku)