Prosinec 2013

Soutěž 0.1

23. prosince 2013 v 11:05 | Denisa Vargová - 16 let

Rozhodla jsem se, že se spojím s nakladatelství Fragment a jako malý vánoční dárek a taky giveaway za návštěvnost, která překročila již 6 tisíc, uspořádám soutěž o knihu. Tuto knihu jsem si z Fragmentu objednávala také já a i přes to, že jsem ji ještě nezačala číst, tak brzy začnu. Jedná se o knihu: Percy Jackson - Bitva o Labyrint. Z této série knih jsem jich již pár četla, a proto si myslím, že ani tato kniha nezklame.

Tuto knihu jsem vybrala právě proto, že mi přijde vhodná, jelikož si myslím, že se zde najde dost příznivců Percyho Jacksona a navíc nedávno byl v kině právě druhý díl tohoto filmu, a tak se ti, kteří ho neznali, mohli seznámit. Tento mladý chlapec je v knize naprosto skvělý a co se týče obsazení filmu, tak nejde si ho nezamilovat.

Do soutěže se můžete zaregistrovat tak, že mi do komentáře napíšete vaši přezdívku nebo celé jméno, blog/blogspot, e-mail - MUSÍ BÝT PLATNÝ. Přes e-mail se s vámi poté spojím a na něm mi dáte své kontaktní údaje, na které bude nakladatelství posílat již zmíněnou knihu.

Soutěž bude ukončena až po Novém roce, tudíž máte možnost se přihlásit a čím více lidí se přihlásí, tím lepší to bude pro nás všechny. Můžete dát vědět svým kamarádům, kamarádkám, babičkám, dědečkům, maminkám, tatínkům, sestrám, bratrům - no prostě všem, které znáte, a kteří milují knihy. Takže konečné datum soutěže bude 6.1.2014. Máte celé dva týdny na registraci. Poté se pokusím zhruba do týdne natočit závěrečné losování a zaslat knihu. Těším se na vaši účast.